O firmě

Společnost DUET CZ, s.r.o. je autorizovaným dodavatelem HPL laminátů FORMICA a výhradním  zástupcem HPL laminátů HOMAPAL pro ČR a SR. Na prodej a distribuci těchto materiálů se specializujeme od roku 1999.

Cílem našeho podnikání není nabízet a dodávat sortiment desítek výrobců z oblasti stavebnictví a výroby nábytku, ale úzká specializace s orientací na ty nejlepší produkty v sekci HPL laminátů. Díky tomu a téměř dvacetiletým zkušenostem v oboru jsme si vybudovali pozici spolehlivého a respektovaného dodavatele HPL laminátů FORMICA a HOMAPAL na českém a slovenském trhu.

Proč FORMICA a HOMAPAL právě od nás?

CENA 

- dlouhodobě (nejen v akcích) nabízíme nejnižší ceny na trhu, mimo jiné proto, že využíváme možnosti odběru obou značek z jednoho odběrného místa a tím šetříme náklady na dopravu

RYCHLOST DODÁNÍ

- jsme nejrychlejší, nečekejte zbytečně, čas se dá využít k lepším účelům

DOPRAVA PO CELÉ ČR

- zdarma od 1 ks daného formátu

AKTUÁLNÍ NÁHLED DO SKLADOVÝCH ZÁSOB

- v pracovní době téměř obratem sdělíme co a kdy Vám můžeme dodat

OSOBNÍ PŘÍSTUP

- fráze, kterou dnes užívají všichni, ale u nás to funguje - chcete se setkat, přijedeme k Vám

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

- nechceme jen dodávat a prodávat, umíme skutečně poradit

 


 

Ať už jste táta od rodiny, úspěšná začínající podnikatelka nebo senior užívající zaslouženého odpočinku, Váš interiér vždy může obohatit HPL laminát FORMICA či HOMAPAL. A to nejen doma, ale i v pracovním prostředí, školách nebo ve Vašem oblíbeném zábavním podniku. Požádejte svého architekta, projektanta nebo výrobce nábytku, aby se podíval na dechberoucí nabídku HPL laminátů FORMICA a HOMAPAL a poradil Vám s výběrem toho nejlepšího dekoru a barvy pro váš záměr.

Jste z řad odborníků a snažíte se pro své klienty najít vždy optimální a co nejlepší možné řešení? Neznáte-li ještě HPL lamináty FORMICA a HOMAPAL, vězte, že použítím těchto materiálů ve výrobě nebo v přípravě projektové dokumentace pro své klienty, sázíte na kvalitu a jistotu.

 

Společnost DUET CZ, s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. (Více informací)